Returns

Delivery

menu-bg featured-bg-box llogo

Sveiki, apsilankę mano blog'e

 

Bendraukime, dalinkimės mintimi ir įžvalgomis apie meną.

Pleneras Suomijoje

By webpartners, Oct 26 2013 01:45PM

Noriu trumpai papasakot savo įspūdžius iš plenero Suomijoje. Suomijoje jau pabuvojau du kartus. Abu kartai buvo tokie nuostabūs, mums viskas gerai sekėsi, įspūdžių daug ir malonių, žodžiais net nesistengsiu aprašyt, reikia nuvykti ir patiems pamatyt. Vykom su šaunia kompanija - tai labai svarbu kelionės metu. Mums labai pasisekė, kad mus globojo ir rūpinosi toks šaunus žmogus, vardu Lasse. Jis yra išmokęs lietuvių kalbą.


Tapybai turėjome apie dvi dienas, kurių metu sukūrėme po du darbus. Aišku, turėjome skubėti. Oras buvo puikus, nuotaika irgi. Reikėjo gan greit apsispręsti, kokį motyvą pasirinkt ir imtis darbo. Puiku tai, kad buvo galimybė apie nieką daugiau negalvot, tik pasinert kūryboje, kas namie būtų ir yra didelė prabanga, kai tapymui galima skirti laiko gan nedaug. Gėrintis tokia gražia gamta, kvėpuojant tokiu tyru oru, pasijutome tarsi gerose atostogose - super atostogose! Įdomu Suomijos gamtą palygint su Lietuvos gamta. Ten, visų pirma, labai daug akmens. Mes gyvenome Hitis saloje. Miškas visai ne toks kaip Lietuvoje. Net įdomu medžiai tarytum išaugę ant akmenų. Labai toli į mišką eit privengiau, nes neturėjau tinkamos avalynės. Ten miške nėra taip, kad galėtum eit tiesiai - kelią gali pastoti ir įvairios įtartinos vietos, netgi įdubos, tarsi duobės akmenyse, gan gilios ir pilnos vandens. Tai, aišku, įspūdinga.


Labai patiko Suomijos bažnyčios - kiek jų teko pabuvoti, jos labai skirtingos, bet visos labai jaukios. Nors laikas Suomijoje buvo gan trumpas, bet įspūdžių daug ir labai gerų.


Tautodailininkė Jolanta Mikolėnienė plenere Suomijoje
Tautodailininkė Jolanta Mikolėnienė plenere Suomijoje
Tautodailininkė Jolanta Mikolėnienė su kitais tautodailininkais Suomijoje
Tautodailininkė Jolanta Mikolėnienė su kitais tautodailininkais Suomijoje
Tautodailininkė Jolanta Mikolėnienė su kitais tautodailininkais plenere
Tautodailininkė Jolanta Mikolėnienė su kitais tautodailininkais plenere
Add a comment
* Required
RSS Feed

RSS

tape

Tel.: +370 612 48311

 

       El. paštas:     [email protected]

 

title-bg

Kontaktai

icon-email