Returns

Delivery

menu-bg featured-bg-box llogo

Sveiki, apsilankę mano blog'e

 

Bendraukime, dalinkimės mintimi ir įžvalgomis apie meną.

Mano vaikai

By unknown, Feb 20 2012 09:49AM

Šiuo metu dirbu su vaikais nuo dviejų metų, turiu galimybę stebėt ir tai, kaip vystosi jų meniniai gebėjimai. Beveik visiems šio amžiaus vaikams labai patinka dailės veikla. Ypač tepti guašą ir akvarelę, stebėti, kaip spalvos liejasi popieriaus lape. Man irgi patinka stebėti jų teigiamas emocijas, jų sukaupiamą dėmesį, kantrybę.

Stengiuosi, kad dailės veikla būtų įvairi. Per daug į jų kūrybą stengiuosi nesikišti, bet sudominti, tai parodyt kažką naujo, kažką tokio, kad vaikui kiltų noras pačiam išmėgint. Manau, reikia vaikus pagirti. Aš irgi mėgstu, kai mane pagiria :)

Pratinu su popieriaus lapu elgtis pagarbiai, jo piešiant stengtis nesuglamžyt, kad darbas būtų estetiškas. Vaikai labai imlūs, jie puikiai supranta, ko iš jų prašoma, tik pastabas reikia duot švelniai, žaismingai. Vaikai dažnai, kai auklėtoja nemato, mėgina paragaut, ar skanus pieštukas ar vaškinė kreidelė.Dar vienas dalykas, į kurį kreipiu dėmesį, tai, kad spalvos būtų grynos, tada jos "suskamba". Laiku reikia pabaigt piešinį, jo "nenukankinti". Tiesiog pasakau, jau viskas, puiku, tu šaunuolis ar šaunuolė. Kai visi darbus pabaigia, darom parodas. Vaikai gerai prisimena, kur jų darbelis. Ypač jie nori vakare savo kūrybą parodyt tėveliams, mamytėms.

Add a comment
* Required
RSS Feed

RSS

tape

Tel.: +370 612 48311

 

       El. paštas:     [email protected]

 

title-bg

Kontaktai

icon-email